Nástroje Zdraví Mladá pšenice bio 200 g

Nástroje Zdraví Mladá pšenice bio 200 g

Mladá pšenice díky vysokému obsahu vitaminů, minerálů a aminokyselin působí pozitivně na zažívací trakt, regeneruje organismus a chrání ho před nepříznivými vlivy stresu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Mladá pšenice Nástroje Zdraví působí díky vysokému obsahu vitaminů, minerálů a aminokyselin pozitivně na zažívací trakt, regeneruje organismus a chrání jej před nepříznivými vlivy stresu. Pšenice má vysoký obsah vitaminu B12, který je mimořádně důležitý pro vegetariány a osoby s pomalým spalováním.

Pšenice je bohatá na množství vitaminů, minerálů, aminokyselin, bioflavonoidů a dalších látek potřebných pro regeneraci a správnou funkci organismu. Blahodárně působí na trávicí trakt, mírní nechutenství a zlepšuje vstřebávání živin do organismu. Pšenice je také výbornou doplňkovou léčbou pro ty, kdo trpí záněty žaludku či střev, žaludečními vředy nebo pálením žáhy.

Díky schopnosti lépe využívat živiny, je mladá pšenice výborným pomocníkem při redukčních dietách. Kromě toho zlepšuje průchodnost střev, je také vhodná při vysokém krevním tlaku a cholesterolu a posiluje funkci endokrinních žláz.

Dávkování: 1-2 čajové lžičky rozmíchejte ve vodě či ovocném džusu. Užívejte nejlépe nalačno.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?