Nástroje Zdraví Mladá pšenice bio 200 g

Nástroje Zdraví Mladá pšenice bio 200 g

Mladá pšenice obsahuje díky šetrnému zpracování vysoké množství vitaminů, minerálů a aminokyselin, včetně B12, který je důležitý zejména pro vegetariány a vegany.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mladá pšenice Nástroje Zdraví působí díky vysokému obsahu vitaminů, minerálů a aminokyselin příznivě na organismus. Pšenice má vysoký obsah minerálních látek a vitaminu B12, který je mimořádně důležitý pro vegetariány a osoby s pomalým spalováním.

Pšenice je bohatá na množství vitaminů, minerálů, aminokyselin, bioflavonoidů a dalších látek potřebných pro regeneraci a správnou funkci organismu. Vysokého obsahu těchto látek je docíleno i díky tomu, že je pšenice pěstována v oblastech s bohatou sopečnou půdou a vysokou mírou slunečního svitu. Její mladé výhonky jsou pak zpracovány šetrnými technologiemi a rozemlety na jemný prášek, z nějž si snadno připravíte nápoj.

Dávkování: 1-2 čajové lžičky rozmíchejte ve vodě či ovocném džusu. Užívejte nejlépe nalačno.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: