Nobilis Tilia Modřín 5 ml

Nobilis Tilia Modřín 5 ml

  • Bez DPH 202 Kč

Čistá rostlinná silice z modřínu s typickou jehličnanovou vůní navozuje pocit duševní harmonie a pomáhá zmírnit duševní vyčerpání. Působí také při rýmě a nachlazení a ulevuje od bolestí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Modřín vás ihned přenese do přírody díky své typické vůni jehličnanů s jemným balzamickým nádechem. Toto aroma působí velice uklidňujícím dojmem a pomáhá prohloubit okamžiky vaší relaxace. Modřín má vysoký tišící potenciál a oceníte jej zejména v období stresu a duševního vyčerpání.

Významnou látkou obsaženou v modřínové silici je bornylacetát ze skupiny esterů. Ten má významný tonizační účinek, optimalizuje metabolismus vody v těle a působí také proti svalovým stahům. Éterický olej z modřínu je skvělým prostředkem na tišení i chronických bolestí a napomáhá uvolnit klouby a svalstvo.

Modřínový olej působí podpůrně při příznacích rýmy a nachlazení, pomáhá pročistit dýchací cesty a zmírňuje otoky sliznic. Napomáhá snížit horečku a působí také na psychickou stránku organismu, kdy navrací duševní rovnováhu a navozuje pocit harmonie.

Projděte se lesem

Milujete procházky voňavým lesem, kdy cítíte vůni jehličí, šlapete po hebkém mechu a pozorujete slunce probleskující kmeny stromů? Právě éterický olej Modřín vám tyto okamžiky připomene a naplní váš domov či pracoviště omamnou vůní jehličnanů. Vůně modřínového jehličí působí přímo blahodárně na psychiku a krásně provoní všechny interiéry.

Zklidnění pro tělo i mysl

Éterický olej z modřínu působí příznivě na psychickou stránku organismu, ocení jej zejména ti, kdo žijí stresujícím způsobem života. Modřín má tišící a zklidňující potenticál a pomůže vám na chvíli se zastavit, vydechnout si a vychutnat si chvíle odpočinku. Modřín prohlubuje relaxaci, pomáhá zklidnit rozbouřenou mysl a odplaví z vašich myšlenek starosti běžného dne. 

Nadechněte se zhluboka

Jako všechny aromaterapeutické esence zahrnující jehličnany, i modřín má příznivý vliv na zdraví dýchacího traktu. Působí podpůrnými účinky při všech respiračních onemocněních a pomáhá vám volně dýchat. Pročišťuje dýchací cesty, snižuje jejich otok a zmírňuje dráždivý kašel. Zároveň působí také proti bolestem i chronického charakteru.  

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.