Hanoju MSM tablety

Hanoju MSM tablety

  • Značka: Hanoju
  • Balení: 250 tablet
  • Info:Zboží je nedostupné.

MSM tablety Hanoju jsou ze 100 % tvořené organickou sírou. Ta se sice nachází v potravinách, ale ztrácí se již při sebemenším zpracování. Tablety tedy využívají přednosti organické síry, která se běžně nachází v ovoce, zelenině či mase. Je důležitá pro zdravý stav a fungování tkání, kostí a chrupavek.

Organická síry se požívá pro zlepšení funkce imunitního systému a chrání organismus před toxickými účinky těžkých kovů. Je silným antioxidantem a podporuje stavbu šlach, vazů a svalů a přispívá ke zdravému stavu kůže, vlasů a nehtů. Síra má protizánětlivé účinky, a pomáhá tak odstraňovat otok či ztuhlost svalů a podílí se na odstraňování potíží s klouby. Zároveň působí proti bolestem svalů a navrací svalům po rekonvalescenci přirozenou pružnost. 

Dávkování: Užívejte 3 tablety denně, ideálně 30 minut před jídlem, a zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let věku, těhotné a kojící ženy.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Methyl-Sulfonyl-Methan (MSM)

Konzistence: pevná

Obal: plastový, skleněný

Příznivé účinky: detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, stárnutí pleti a organismu

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: HANOJU Deutschland GMBH, Zum Rennplatz 6, 49401 Damme Německo, tel: +49 5491 84428 0, https://www.hanoju-shop.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.