Nobilis Tilia Myrta 5 ml

Nobilis Tilia Myrta 5 ml

  • Bez DPH 123 Kč

Nobilis Tilia Myrta je čistý éterický olej bez jakýchkoliv syntetických příměsí. Aroma myrty je charakteristické svěžími lehce bylinnými tóny s jemným kafrovým základem a přináší okamžité osvěžení pro vaše tělo i mysl. Myrta má významný vliv na celkové posílení organismu a podporu obranyschopnosti.

Éterický olej z myrty je výborným podpůrným prostředkem při duševním a fyzickém vyčerpání, oceníte jej v období zvýšeného stresu či nadměrné fyzické aktivity. Napomáhá prohloubit okamžiky relaxace a zlepšuje schopnost koncentrace. Myrta podporuje harmonizaci duševní rovnováhy a zlepšuje kvalitu spánku.

Myrtový olej stimuluje tvorbu hlenu, usnadňuje vykašlávání a podporuje pročištění dýchacích cest. Díky tomu jej lze použít v obdobích chřipky a nachlazení či například při bronchitidě. Má také silné protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Myrtus Communis Oil

Možné alergeny: Myrtus Communis Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, nespavost a nervozita, stres a úzkost

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?