Sanatur Omega-3 mastné kyseliny, kapsle

Sanatur Omega-3 mastné kyseliny, kapsle

Omega- 3 nenasycené mastné kyseliny plní důležitou funkci v řadě životních procesů v lidském těle, podporují látkovou výměnu a metabolismus tuků, posilují cévy a přispívají k normální činnosti srdce.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Omega- 3 nenasycené mastné kyseliny Sanatur v kapslích plní důležitou funkci v řadě životních procesů v lidském těle, podporují látkovou výměnu a metabolismus tuků, posilují cévy a přispívají k normální činnosti srdce. Zároveň přispívají ke zdravému stavu pokožky, vlasů a nehtů. Jedná se o kapsle s olejem z divokého sezamu, takže jde o 100% vegetariánskou alternativu rybího tuku.

Omega- 3 nenasycené mastné kyseliny pomáhají udržet správné hodnoty krevního tlaku, posilují správnou funkci srdce i celého kardiovaskulárního systému a snižují tak riziko srdeční příhody nebo mozkové mrtvice. Omega- 3 mastné kyseliny mají ochranný účinek nejen proti onemocněním srdce a cév, ale také proti různým zánětům v těle. Napomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi, jsou vhodné pří potížích s klouby a také podporují správnou činnost mozku a celé nervové soustavy.

Dávkování: 1 kapsli 2x denně spolknout před jídlem a zapít větším množstvím vody.

Upozornění: Nevhodné pro děti mladší 3 let.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?