MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

TML Propolis, extrakt 25 ml

TML Propolis, extrakt 25 ml

99
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Propolis v lihové tinktuře se snadno užívá. Najdeme v něm především flavonoidy a dále také mastné kyseliny, vitaminy nebo stopové prvky.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Propolis je tmelová pryskyřice, která pochází ze stavební činnosti včelstev. Bývá temně žluté, žluto-oranžové nebo zeleno-žluté barvy. Zdrojem pro tvorbu propolisu jsou včelám převážně pupeny stromů. Propolis má svou typickou vůni a obsahuje na 150 různých látek jako pryskyřice, silice a včelí pyl. Propolis představuje zdroj vitaminů, stopových prvků, mastných kyselin a dalších látek. Přesné složení propolisu záleží na jeho původu, ale i tak můžeme říci, že se v něm nachází především hodně flavonoidů, fenolů a mastných kyselin.

Propolisová tinktura obsahuje pouze propolis a líh bez zbytečných sladidel apod. V propolisu jsou obsaženy také vitaminy skupiny B, provitamin A, vápník nebo železo. Vitaminy skupiny B působí pozitivně na nervovou soustavu. Vápník přispívá k normálnímu stavu pokožky, vlasů a zubů, podporuje normální srážlivost krve, hraje roli při normálním růstu kostí u dětí. Železo napomáhá k udržení normálních funkcí energetického metabolismu, přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Napomáhá přenosu kyslíku v těle, podporuje obranyschopnost, příznivě ovlivňuje udržení tělesné energie, podílí se na procesu dělení buněk.

Skladování: Skladujte při teplotě do 15 °C.

Dávkování: Užívejte 8–20 kapek 2-3krát denně. Vzhledem k vysoké koncentraci alkoholu doporučujeme přípravek zředit vodou v poměru 1:1. Případný zákal není na závadu.

Upozornění: Doplněk není vhodný pro osoby alergické na včelí produkty a pro těhotné a kojící ženy. Není určeno dětem. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Zuby a dásně

Výrobce: TML a.s., Zábrdovická 2 , Brno, Česká republika

Z blogu (2)

Jak posílit imunitu?

Propolis - včelí pomoc na nemoci od A do Z

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?