Energy Renovet 30 ml

Energy Renovet 30 ml

  • Bez DPH 377 Kč

Kapky Renovet od firmy EnergyVet jsou určené pro domácí zvířátka, kterým napomáhají k optimální činnosti vylučovacích orgánů při metabolismu vody a minerálních látek. Podílí se na stimulaci lymfatického systému, ledvin, pohlavních orgánů či močových cest. Tyto účinky navíc podporuje obsažená bioinformace typu homeopatika.

Kapky jsou koncentrátem několika bylinných extraktů, které mají pozitivní vliv na činnost lymfatického či imunitního systému, ledvin, pohlavích orgánů či močových cest. Celkově se podílejí na očistě organismu od nahromaděných metabolitů, tedy produktů látkové výměny, které tělo již nevyužije, a napomáhají udržovat optimální hladinu sodíku, draslíku a dalších látek v těle. Kapky mají pozitivní vliv na činnost jater, žlučníku či kloubů a lze je také využít při potížích jater a žlučníku či různých zánětech.

Dávkování: Zvířatům do 1 kg hmotnosti podávejte 1 kapku zředěného roztoku (zřeďte vodou v poměru 1 : 10) na 100 g hmotnosti 2-3×denně. Zvířatům do 15 kg podávejte 1 kapku 1-3× denně. Zvířatům nad 15 kg pak kapky na každých i započatých 50 kg hmotnosti 1-2× denně.

Upozornění: Nepřekračujte denní dávkování! Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu, poté opět pokračujte v podávání. Během užívání zajistěte dostatečný příjem pitné vody.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?