Nástroje Zdraví Rhodiola bio, kapsle

Nástroje Zdraví Rhodiola bio, kapsle

Extrakt z rhodioly je bohatý na množství vitaminů, minerálů a živin, které si naše tělo neumí vytvořit samo. Působí pozitivně při únavě a nervovém vypětí, účinkuje protizánětlivě a zvyšuje krevní tlak.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Extrakt z rhodioly, neboli výtažek z rozchodnice růžové od firmy Nástroje zdraví, je bohatý na množství vitaminů, minerálů a živin, které si naše tělo neumí vytvořit samo. Rozchodnice působí pozitivně při únavě a nervovém vypětí, ale také účinkuje protizánětlivě a zvyšuje nepříjemně nízký krevní tlak.

Výtažky z rozchodnice mají na celý lidský organismus povzbuzující tonizující účinky. Pomáhají lépe se vyrovnat s únavou a stresem, zvyšují sexuální apetit, ale také působí pozitivně při zánětlivých onemocněních. Rozchodnice pomáhá při onemocnění žaludku i při gynekologických problémech.

Pravidelné užívání rozchodnice zlepšuje náladu, napomáhá vyrovnanosti a psychické pohodě a zároveň chrání před infekčními chorobami.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli dvakrát denně.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 3 let věku.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Extrakt z rozchodnice růžové, Maltodextrin, Oxid křemičitý, Celulóza

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?