Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 001 Xiao Qing Long Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 001 Xiao Qing Long Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 001 Xiao Qing Long Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Pilulka tyrkysového draka, pomáhá zlepšovat stav organismu při nachlazení, zimomřivosti, kašli s bílým hlenem, vodnaté rýmě a dušnosti. Formule podporuje pocení, pomáhá utišovat kašel a dušnost, přispívá k uvolnění hlenu z plic a harmonizuje organismus.

Směs se užívá v případech časného stádia nachlazení v období podzimu a zimy, které je provázeno zimomřivostí, mírně zvýšenou teplotou bez pocení, kašlem s obtížným vykašláváním velkého množství bílých hlenů, vodnatou rýmou, celkovou rozlámaností těla a zatuhlostí šíje. V důsledku infekce a zahlenění se může také objevit nechutenství, plnost v žaludku po jídle a pocit na zvracení.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 8 dražé 3-4x denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Skořicovník čínský, Pivoňka bělokvětá, Perila křovitá, Hořčice setá, Zázvor obecný, Lékořice uralská, modif., Klanopraška čínská, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý, Oxid křemičitý koloidní

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.