Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 003 Sang Yu Yin Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 003 Sang Yu Yin Wan

Skladem 3 - 5 ks

TCM formule 003 Sang Yu Yin Wan neboli Křehkost jarního kvítku obsahuje bylinky jako lékořice či morušovník, uvolňuje horký vítr a snadňuje oběh čchci v plicích.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 003 Sang Yu Yin Wan Lanzhou Pharmaceuticel neboli Křehkost jarního kvítku se užívá při stavech jako škrábání v krku, slzení nebo zalepení očí. Obsažené bylinky jako morušovník, máta nebo lékořice uvolňují horký vítr z horního ohniště a současně usnadňují oběh energie čchi v plicích.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 3-5krát denně 6-15 kuliček dle akutnosti symptomů.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Ostatní kategorie: Oči a uši

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?