Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 003 Sang Yu Yin Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 003 Sang Yu Yin Wan

TCM formule 003 Sang Yu Yin Wan, neboli Křehkost jarního kvítku, pomáhá zlepšovat stav organismu při akutních infekcích provázených kašlem, zvýšenou teplotou, lehkým pocením a zánětem nosohltanu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 003 Sang Yu Yin Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Křehkost jarního kvítku pomáhá zlepšovat stav organismu při akutních infekcích provázených kašlem, zvýšenou teplotou, lehkým pocením, zánětem nosohltanu, nažloutlou rýmou a zánětem spojivek či zarudnutím očí.

Formule pomáhá při léčbě akutních infekcí a zahlenění dýchacích cest, podporuje stimulaci imunity a pomáhá postižené sliznici dýchacích cest, kde přispívá zmírnit zánětlivé změny. Lékořice navíc pomáhá upravovat zažívání, jako nutný předpoklad správné rekonvalescence po nemoci.

Směs se užívá v případech časného stádia nachlazení zejména v období jara a léta, které je provázeno zvýšenou teplotou, kašlem, lehkým pocením a nažloutlou rýmou.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 3-5krát denně 6-15 kuliček dle akutnosti symptomů.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?