Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 004 Chuan Xiong Cha Tiao Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 004 Chuan Xiong Cha Tiao Wan

TCM formule 004 Chuan Xiong Cha Tiao Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Průsmyk větrné hory, pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestech hlavy a šíje z průvanu nebo nastydnutí, při zimomřivosti, svalové ztuhlosti a bolesti při viróze. Formule pomáhá prohřát organismus, rozhýbat cirkulaci a pomáhá uvolnění spazmů.

Směs se užívá v případech přítomnosti přecitlivělosti na chlad a průvan a sklony k zimomřivosti. Směs je ideální zapíjet silným zeleným čajem, který pomáhá zesilovat účinky bylin.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 8 dražé 3-4x denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Máta rolní, Koprníček walichův, Šanta, Kořen notopterigii, Děhel dahurský, Lékořice uralská, Ledebouriellae divaricatae, Koprníček čínský

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Drags Imun 30 ml

Bioinformační přípravek s obsahem čisté pryskyřice Croton Lechleri má regenerační a hojivé účinky. Působí antisepticky a antibakteriálně, pomáhá posílit zdravotní stav organismu.