Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 004 Chuan Xiong Cha Tiao Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 004 Chuan Xiong Cha Tiao Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 004 Chuan Xiong Cha Tiao Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Průsmyk větrné hory, pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestech hlavy a šíje z průvanu nebo nastydnutí, při zimomřivosti, svalové ztuhlosti a bolesti při viróze. Formule pomáhá prohřát organismus, rozhýbat cirkulaci a pomáhá uvolnění spazmů.

Směs se užívá v případech přítomnosti přecitlivělosti na chlad a průvan a sklony k zimomřivosti. Směs je ideální zapíjet silným zeleným čajem, který pomáhá zesilovat účinky bylin.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 8 dražé 3-4x denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Máta rolní, Koprníček walichův, Šanta, Kořen notopterigii, Děhel dahurský, Lékořice uralská, Ledebouriellae divaricatae, Koprníček čínský

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.