Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 014P Long Dan Xie Gan Pian

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 014P Long Dan Xie Gan Pian

"Hořcový elixír" v sobě kombinuje devět bylin, které mají široké spektrum působení. Osvdědčil se při zánětech a bakteriálních či kvasinkových onemocněních vzniklých z převahy jangu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 014P Long Dan Xie Gan Pian neboli Hořcový elixír je doplňkem stravy, který má velmi široký záběr účinků. Kombinuje v sobě devět bylin, které se v tradiční čínské medicíně využívají při potížích z převahy jangu, kdy dochází k přehřívání organismu. Je tedy vhodná při zánětech, virových, bakteriálních i kvasinkových onemocněních. Podává se pro zchlazení organismu, a to na fyzické i psychické rovině. Uklidňuje při stresu a povzbudí celkovou regeneraci.

Tato kombinace se osvědčila svými dezinfekčními účinky a pozitivním vlivem na imunitu. Tablety lze využít při podrážděnosti a všech potížích s ní spojenými. Je vhodná při bolestech hlavy, poruchách spánku, ale i gynekologických si urologických zánětech, výtocích a infekcích spojených s pálením. Formuli "Hořcový elixír" můžete užívat také při počáteční fázi zvýšeného tlaku nebo opakujících se kožních problémech, jako jsou například opary.

Ostatní kategorie: Oči a uši, Hlava

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?