Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 041 Xue Fu Zhu Yu Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 041 Xue Fu Zhu Yu Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 041 Xue Fu Zhu Yu Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Stezky palácového parku, pomáhá zlepšovat stav organismu při bolesti na hrudi, ostrých bolestech hlavy a jiných oblastí horní části těla (od bránice nahoru).

Formule pomáhá ulevit od bolesti horní poloviny těla s nejčastější lokalizací na hrudníku a hlavě. Kromě toho podporuje správnou funkci krevního oběhu, čímž zlepšuje zásobení tkání živinami, a zároveň podporuje regeneraci tkání.

Směs se užívá v případech bolesti na hrudi, lokalizované ostré bolesti hlavy a kloubů v oblasti trojklanného nervu, při pocitech horka v těchto oblastech a při emočních poruchách ve smyslu podrážděnosti a vzteku.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček. Směs se užívá dlouhodobě.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Broskvoň obecná, Děhel čínský, Světlice barvířská, Cyathulae officinalis, Rehmanie lepkavá, Pivoňka bělokvětá var., Citrus auratium, Koprníček wallichův, Platykodon Velkokvětý, Prorostlík čínský, Lékořice uralská

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.