Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 041 Xue Fu Zhu Yu Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 041 Xue Fu Zhu Yu Wan

TCM formule 041 Xue Fu Zhu Yu Wan neboli Stezky palácového parku pomáhá zlepšovat stav organismu při bolesti na hrudi, ostrých bolestech hlavy a jiných oblastí horní části těla (od bránice nahoru).

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 041 Xue Fu Zhu Yu Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Stezky palácového parku pomáhá zlepšovat stav organismu při bolesti na hrudi, ostrých bolestech hlavy a jiných oblastí horní části těla (od bránice nahoru).

Formule pomáhá ulevit od bolesti horní poloviny těla s nejčastější lokalizací na hrudníku a hlavě. Kromě toho podporuje správnou funkci krevního oběhu, čímž zlepšuje zásobení tkání živinami, a zároveň podporuje regeneraci tkání.

Směs se užívá v případech bolesti na hrudi, lokalizované ostré bolesti hlavy a kloubů v oblasti trojklanného nervu, při pocitech horka v těchto oblastech a při emočních poruchách ve smyslu podrážděnosti a vzteku.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček. Směs se užívá dlouhodobě.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Ostatní kategorie: Dýchání

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?