Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 045 Shi Xiao Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 045 Shi Xiao Wan

TCM formule 045 Shi Xiao Wan neboli Pilulka propuknutí v smích pomáhá zlepšovat stav při velkých bolestech břicha, při kolikových ostrých bolestech a bolestivé menstruaci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 045 Shi Xiao Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Pilulka propuknutí v smích pomáhá zlepšovat stav organismu při velkých bolestech břicha, při kolikových ostrých bolestech břicha v jakékoli lokalizaci a bolestivé menstruaci.

Formule se vyznačuje protibolestivým působením, pomáhá ulevit od bolesti břicha a zmírňuje menstruační bolesti doprovázené tlakem v podbřišku.

Směs se užívá v případech bolestivé menstruace, při kolikových bolestech břicha a při ostrých bolestech v oblasti žaludku, podbřišku a oblasti střev.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: V akutních případech užívejte až 20 kuliček 5krát denně. S ústupem bolesti dávku i frekvenci zmenšete až do vysazení v momentě vymizení bolesti.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Ostatní kategorie: Hormony a ledviny

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?