Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 051 Tong Jing Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 051 Tong Jing Wan

TCM formule 051 Tong Jing Wan neboli Uvolnění karmínové řeky pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestivé menstruaci, opožděném nástupu menstruace nebo vynechání menstruace.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 051 Tong Jing Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Uvolnění karmínové řeky pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestivé menstruaci, opožděném nástupu menstruace nebo vynechání menstruace.

Formule pomáhá upravovat krevní oběh a rozproudit krev, přispívá k utišování bolesti a pomáhá upravovat menstruační cyklus.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 60 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček v případě mírného průběhu. Při výraznějších akutních stavech lze podat až 12 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Broskvoň obecná, Světlice barvířská, Pivoňka bělokvětá var., Šalvěj červenokořenná, Orobinec úzkolistý, Skořicovník čínský, Děhel čínský, Koprníček wallichův, Ženšen nepravý

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?