Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 074 Xiang Sha Yang Wei Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 074 Xiang Sha Yang Wei Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 074 Xiang Sha Yang Wei Wan neboli Úklid císařských skladů pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestech břicha, nadýmání po jídle a špatném trávení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 074 Xiang Sha Yang Wei Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Úklid císařských skladů pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestech břicha, nadýmání po jídle a špatném trávení.

Formule pomáhá mírnit bolesti břicha a nadýmání, zlepšuje trávení a pomáhá zastavit škytání a říhání.

Směs se používá v případě škroukání v břiše, kašovité nebo průjmovité stolice, stagnace potravy, bolesti hlavy, nevolnosti a plynatosti, škytání, říhání a nechutenství.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3 x denně 8 až 16 kuliček. Účinek lze pozorovat po 3-4 týdnech.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Atraktylis velkoúborný, Hořčice setá, Pornatka kokosová, Mandarinka obecná, Kardamon pravý, Šácholan, Agastache rugosus, Chrpovník lopuchový, Amomum villosum, Šáchor hlíznatý, Citroník, Lékořice uralská, kukuřičný škrob, Rýžový škrob, Leštící látka: talek

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.