Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 102 Ba Zheng Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 102 Ba Zheng Wan

TCM formule 102 Ba Zheng Wan neboli Hoře od říční delty pomáhá zlepšovat stav organismu při zánětech močových cest, pálení při močení a akutních zánětech prostaty.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 102 Ba Zheng Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Hoře od říční delty pomáhá zlepšovat stav organismu při zánětech močových cest, pálení při močení a akutních zánětech prostaty.

Formule pomáhá při již projeveném zánětu močových cest, nepoužívá se jako prevence. Pomáhá zmírňovat pálení a řezání při močení, bolest v podbřišku a případnou podrážděnost či neklid.

Směs se užívá v případě bolestivého močení s tmavou, zakalenou až krvavou močí, bolesti v podbřišku, urgence k močení a sucha v ústech.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 5x denně až 20 kuliček, s ústupem obtíží snižte dávku na 3x denně 8 kuliček, poté zvažte další léčbu se zaměřením na příčinu.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rdesno ptačí, Lékořice uralská, Korkovník amurský, Jitrocel asijský, Desmodium styracifolii, Hvozdník pyšný, Arálie papírodárná, Gardenie jasmínová

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.