Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 141 Jin Suo Gu Jing Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 141 Jin Suo Gu Jing Wan

TCM formule 141 Jin Suo Gu Jing Wan, neboli Chránící zlatý zámek, pomáhá zlepšovat stav organismu při potížích s udržením moči, ukapaváním po močení a dětským nočním pomočováním, 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 141 Jin Suo Gu Jing Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Chránící zlatý zámek, pomáhá zlepšovat stav organismu při potížích s udržením moči, ukapaváním po močení a dětským nočním pomočováním, Dále pomáhá při spontánním výronu semen u mužů a čirého výtoku u  žen.

Formule pomáhá redukovat výskyt nočního pomočování zejména u dětí, obtíží s udržením moči a nočního výronu semene u mužů.

Směs se užívá v případě nedostatečné funkce ledvin, poševního výtoku, mužských sexuálních poruch a předčasné ejakulace.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 2x denně 6 tablet po dobu dvou měsíců, dávka se reguluje dle stavu.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Lotos indický – semeno, Lotos indický – květ, Euryalis ferox, Kozinec čínský, Fossilia mastodi, Ústřice, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý, Oxid křemičitý koloidní

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.