Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 141 Jin Suo Gu Jing Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 141 Jin Suo Gu Jing Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 141 Jin Suo Gu Jing Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Chránící zlatý zámek, pomáhá zlepšovat stav organismu při potížích s udržením moči, ukapaváním po močení a dětským nočním pomočováním, Dále pomáhá při spontánním výronu semen u mužů a čirého výtoku u  žen.

Formule pomáhá redukovat výskyt nočního pomočování zejména u dětí, obtíží s udržením moči a nočního výronu semene u mužů.

Směs se užívá v případě nedostatečné funkce ledvin, poševního výtoku, mužských sexuálních poruch a předčasné ejakulace.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 2x denně 6 tablet po dobu dvou měsíců, dávka se reguluje dle stavu.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Lotos indický – semeno, Lotos indický – květ, Euryalis ferox, Kozinec čínský, Fossilia mastodi, Ústřice, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý, Oxid křemičitý koloidní

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.