Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 152 Bu Zhong Yi Qi Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 152 Bu Zhong Yi Qi Wan

  • Značka: Lanzhou Pharmaceutical
  • Balení: 192-200 kuliček, 33 g
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 152 Bu Zhong Yi Qi Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Tygří pramen, pomáhá zlepšovat stav organismu při únavě, malátnosti, pocitu těžkého těla a nohou, závratích po postavení se a při chronickém průjmu.

Formule pomáhá tělu přirozeně dodávat potřebnou energii, jejíž nedostatek se projevuje fyzickou i duševní únavou. 

Směs se užívá v případě malátnosti, tělesné únavy, závratí po postavení se, bledé tváře, nízkého krevního tlaku, fyzické nevýkonnosti, pocitu těžkého těla či dolních končetin a nadměrného pocení neodpovídajícího námaze.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 až 16 kuliček. Účinek lze pozorovat po 1-2 týdnech.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Kozinec blanitý, Lékořice uralská modif., Atraktylis velkohlavý, Děhel čínský, Pazvonek chloupkatý, Prorostlík čínský, Mandarinka obecná, Ploštičník, Jujuba čínská, Zázvor obecný

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.