Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 152 Bu Zhong Yi Qi Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 152 Bu Zhong Yi Qi Wan

TCM formule Tygří pramen se užívá při pocitech únavy, malátnosti, pocitu těžkého těla a nohou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 152 Bu Zhong Yi Qi Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Tygří pramen po se užívá v případě pocitů malátnosti, tělesné únavy, závratí po postavení se, bledé tváře, fyzické nevýkonnosti, pocitu těžkého těla či dolních končetin a nadměrného pocení neodpovídajícího námaze. Obsahuje například kozinec, který podporuje imunitu či anděliku čínskou působící příznivě na krevní systém.

Směs Tygří pramen je vhodná u stavů spojených s vnitřním horkem (např. dlouhodobě zvýšená teplota) a nedostatkem energie čchi sleziny a žaludku, ale doporučuje se také při různých menstruačních problémech, které mírní obsažený kozinec blanitý. Formule posiluje čchi a jang žaludku a sleziny, zahřívá střední ohniště, vysušuje a odvádí vlhkost a také odstraňuje blokády.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 až 16 kuliček. Účinek lze pozorovat po 1-2 týdnech.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?