Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 152 Bu Zhong Yi Qi Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 152 Bu Zhong Yi Qi Wan

215 Kč (ušetříte 107 Kč)
Skladem 3 - 5 ks

TCM formule Tygří pramen se užívá při pocitech únavy, malátnosti, pocitu těžkého těla a nohou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 152 Bu Zhong Yi Qi Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Tygří pramen po se užívá v případě pocitů malátnosti, tělesné únavy, závratí po postavení se, bledé tváře, fyzické nevýkonnosti, pocitu těžkého těla či dolních končetin a nadměrného pocení neodpovídajícího námaze. Obsahuje například kozinec, který podporuje imunitu či anděliku čínskou působící příznivě na krevní systém.

Směs Tygří pramen je vhodná u stavů spojených s vnitřním horkem (např. dlouhodobě zvýšená teplota) a nedostatkem energie čchi sleziny a žaludku, ale doporučuje se také při různých menstruačních problémech, které mírní obsažený kozinec blanitý. Formule posiluje čchi a jang žaludku a sleziny, zahřívá střední ohniště, vysušuje a odvádí vlhkost a také odstraňuje blokády.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 až 16 kuliček. Účinek lze pozorovat po 1-2 týdnech.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?