Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 163 Shou Wu Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 163 Shou Wu Wan

TCM formule Shou Wu Wan neboli Tajemství havraního copu lze užívat při nadměrném padání vlasů způsobeném nadměrnou hladinou testosteron či jejich zhoršené kvalitě a šedivění.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 163 Shou Wu Wan neboli Tajemství havraního copu je doplněk stravy, který lze užívat například při chronickém vyčerpání organismu, ale i v případě padání vlasů či jejich lámavosti a křehkých nehtech. Směs dodává organismu potřebné živiny, vitaminy a minerální látky, které jsou důležité pro kvalitu vlasů.

Rdesno mnohokvěté je bylinou, která je v tradiční čínské medicíně velmi oblíbená. Mimo jiné se využívá ke zlepšení funkce ledvin a pro své omlazující účinky. Je silným antioxidantem a napomáhá vyrovnávat hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu, jehož nadbytek bývá příčinou nadměrného padání vlasů. V TCM se také věří, že rdesno dokáže obnovit růst vlasů a navrátit přirozenou barvu šedivým vlasům.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 8 kuliček 3krát denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?