Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 163 Shou Wu Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 163 Shou Wu Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule Shou Wu Wan neboli Tajemství havraního copu lze užívat při nadměrném padání vlasů způsobeném nadměrnou hladinou testosteron či jejich zhoršené kvalitě a šedivění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

TCM formule 163 Shou Wu Wan neboli Tajemství havraního copu je doplněk stravy, který lze užívat například při chronickém vyčerpání organismu, ale i v případě padání vlasů či jejich lámavosti a křehkých nehtech. Směs dodává organismu potřebné živiny, vitaminy a minerální látky, které jsou důležité pro kvalitu vlasů.

Rdesno mnohokvěté je bylinou, která je v tradiční čínské medicíně velmi oblíbená. Mimo jiné se využívá ke zlepšení funkce ledvin a pro své omlazující účinky. Je silným antioxidantem a napomáhá vyrovnávat hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu, jehož nadbytek bývá příčinou nadměrného padání vlasů. V TCM se také věří, že rdesno dokáže obnovit růst vlasů a navrátit přirozenou barvu šedivým vlasům.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 8 kuliček 3krát denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rdesno mnohokvěté, kukuřičný škrob, Rýžový škrob, talek

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?