Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 171 Jin Kui Shen Qi Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 171 Jin Kui Shen Qi Wan

TCM formule 171 Jin Kui Shen Qi Wan neboli Tajemství zlaté skříňky pomáhá zlepšovat stav organismu při pobolívání či chladu v bedrech, chladných končetinách, ztrátě potence a při projevech stárnutí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 171 Jin Kui Shen Qi Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Tajemství zlaté skříňky pomáhá zlepšovat stav organismu při pobolívání či chladu v bedrech, chladných končetinách, ztrátě potence a při projevech stárnutí.

Formule zlepšuje termoregulaci, upravuje metabolismus vody, pomáhá při častém a hojném močení, pobolívání v zádech a kolenou.

Směs se užívá v případě tupé a stálé bolesti v bederní oblasti spojené s pocitem chladu, častého močení, zimomřivosti, nadměrné únavy po pohlavním styku se závratěmi, snížené sexuální výkonnosti, nedostatečné erekce, studených nohou, otoků a průjmů. Je také oblíbenou směsí proti předčasnému stárnutí, má anti-aging účinky.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček. Vzhledem k tomu, že účinek je postaven na celkovém posílení organismu je doba podávání individuální, závislá na závažnosti stavu a pohybuje se od jednoho do tří měsíců. Pro udržení dosaženého zlepšení stavu lze užívat dávku nižší, nejlépe 10 kuliček ráno.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá modif., Dřín lékařský, Euryale železovitá, semeno, Pornatka kokosová, Pivoňka polokřovitá, Žabník orientální, Skořicovník čínský, Šáchor okrouhlý, Jam čínský

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?