Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 188 Zuo Gui Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 188 Zuo Gui Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 188 Zuo Gui Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Zrcadlení hvězdného nebe pomáhá zlepšovat stav organismu při slabosti a pobolívání v bedrech, větší žízni, nočním pocení či nutnosti zchladit se.

Formule pomáhá posilovat energetické rezervy organismu, které s postupem let ubývají. Upravuje hormonální nerovnováhu organismu ve středním věku a zejména u žen v období klimakteria.

Směs se užívá v případě poruch ledvin, nočního pocení, častého nočního pocení, bolesti a slabosti v bedrech a kolenou, padání vlasů, suchosti v hrdle a ústech spojené s žíznivostí.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 2x denně 6 kuliček po dobu nejméně tří měsíců.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Dřín lékařský, Euryale železovitá, semeno, Kustovnice čínská, Achyrant dvouzubý, Kokotice čínská, Jam čínský

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.