Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

TML Tranzit

TML Tranzit

Značka: TML
269
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Doplněk stravy Tranzit obsahuje například kočičí dráp podporující činnost imunitního systému a dále také vratič nebo hřebíček, které napomáhají optimální činnosti střev.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Doplněk stravy Tranzit v sobě kombinuje osm bylinek, které pozitivně ovlivňují činnost organismu. Vilcacora, známá také jako kočičí dráp, přispívá k optimálním funkcím imunitního systému. Toto působení pak podporuje také pelyněk, jenž kromě toho působí příznivě na krevní oběh a hladinu cukru v krvi.

Imunitu pozitivně ovlivňuje také ořešák, který dále podporuje pravidelnou činnost střev nebo ledvin a je známý rovněž tím, že napomáhá podpořit energetický metabolismus. V Tranzitu dále najdete také vratič, který je spolu s hřebíčkem prostředkem pro podporu optimální činnosti střev.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 25° C.

Dávkování: Užívejte 2 tobolky 3x za den cca 30 minut před jídlem. Doporučovaná doba užívání je 6-8 týdnů. V případě potřeby lze kúru zopakovat po šesti měsících. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Není určeno pro děti do 15 let. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: TML a.s., Zábrdovická 2 , Brno, Česká republika

Z blogu (1)

Detoxikace organismu a strava pomáhající početí

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: