Organic India Triphala, kapsle 60 ks

Organic India Triphala, kapsle 60 ks

  • Bez DPH 217 Kč

Bylinné kapsle Triphala skvěle pročišťují organismus, vyplavují nečistoty z těla a současně napomáhají jeho regeneraci. Pravidelná konzumace pomáhá správné činnosti zažívacího traktu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinné kapsle Organic India Triphala skvěle pročišťují organismus, vyplavují nečistoty z těla a současně napomáhají jeho regeneraci. Pravidelná konzumace pomáhá správné činnosti zažívacího traktu, podporuje zdraví oběhového, dýchacího a vylučovacího ústrojí.

Kombinace plodů z embliky a vrcholáku pročišťuje nejenom trávicí trakt, ale také celé tělo. Detoxikuje celý organismus a napomáhá z něj vyplavovat škodlivé látky. Pravidelné užívání je vhodným doplňkem při zdravé životosprávě, ale také pro ty, kdo často cestují a mají nepravidelný životní styl.

Osvědčená kombinace plodů reguluje trávení, usnadňuje vstřebávání živin do organismu, naopak brání vstřebávání tuků. Také eliminuje nadýmání, ulevuje od nepříjemných pocitů těžkého žaludku a podporuje pravidelné vyprazdňování. Kromě toho, kapsle jsou skvělým pomocníkem i při onemocnění dýchacího systému, při ekzémech i jiných kožních problémech. Pomáhají tělu lépe se vyrovnat se stresem i nepravidelnou životosprávou.

Přírodní doplněk stravy

Triphala Organic India jsou kapsle s bylinným přírodním doplňkem stravy, který vychází z poznatků tradičního léčitelství a obsahuje účinné rostlinné ingredience, které pomáhají navrátit organismu zdraví a psychickou i fyzickou kondici. Triphala má komplexní vliv na mnoho aspektů lidského organismu a podporuje regeneraci celého těla.

Očista organismu

Bylinné kapsle Triphala podporují vylučování potenciálně škodlivých a odpadních látek z organismu, které mohou tělo zatěžovat a zpomalovat pochody v něm. Pravidelné užívání těchto kapslí je skvělým doplňkem k celkově zdravé životosprávě, ale podpoří vaše tělo také v okamžicích, kdy máte nepravidelný životní styl či jste zatíženi nadměrným stresem.

Regulace trávení

Triphala kapsle mají podpůrný vliv na trávicí systém a pomáhají regulovat zažívání. Posilují správné trávicí funkce a pomáhají při mnoha obtížích spojených s poruchami trávení, jako jsou bolesti břicha, pálení žáhy, průjmy či zácpy. Zmírňuje nadýmání a ulevuje od pocitů těžkého žaludku či nevolností způsobených přejedením. Zároveň podporuje vyprazdňování.

Při stresu i nepravidelné životosprávě

Triphala ale nemá účinky jen na trávicí trakt. Působí podpůrně také při onemocněních dýchacího systému a stimuluje pročišťování dýchacích cest. Má účinek na správnou funkci vylučovacího ústrojí a využijete také v případě, že vás trápí rozličné kožní problémy, jako jsou ekzémy či dermatitidy. Triphala zlepšuje organismus a celkově posiluje tělo.

Dávkování: Užívejte 3 kapsle večer před spaním, vydatně zapijte teplou vodou či mlékem. Pro detoxikaci organismu užívejte kapsle po dobu 80 dnů, jako prevenci 6 měsíců a poté udělejte na několik týdnů pauzu.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Emblika lékařská1), Vrcholák myrobalánový1), Vrcholák tříslovinný1), Rostlinné kapsle

1) Organic agriculture

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Křemelina

Křemelina je přírodním zdrojem křemíku, který je důležitý pro správnou činnost celého těla. Navíc, tělo celkově očišťuje, obzvlášť žaludek a střeva, a pomáhá při nedostatku energie či oslabené imunitě.