Diochi Viraimun, kapsle 80 ks

Diochi Viraimun, kapsle 80 ks

Bioinformační kapsle Viraimun kombinují výtažky z bylin a hub, mezi něž patří houževnatec jedlý nebo lesklokorka. Tyto houby jsou plné vitaminů, minerálních látek i aminokyselin.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bioinformační kapsle Diochi Viraimun kombinují výtažky z bylin a hub, které se svými účinky báječně doplňují. Houževnatec, stejně jak housenice, obsahuje nezanedbatelné množství vitaminu C, D a také vitaminy skupiny B včetně B12, dále hořčík nebo železo a najdeme v nich také vlákninu a množství aminokyselin.

Podobně je na tom také reishi neboli lesklokorka, která se navíc řadí mezi silné adaptogeny, je bohatá na antioxidanty, podporuje imunitu a podle TČM se využívá pro oblast plic, doplňuje čchi a posiluje esenci ledvin, která je zodpovědná za celkový stav organismu. Přidaná bazalka vonná má pak výborné účinky nejen na dýchací, ale také na trávicí ústrojí, posiluje krevní oběh a podporuje vylučování vody z organismu.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 1-3x denně. Děti od 6 let užívají 1 kapsli 3x denně. Po 3 týdenní kúře udělejte týdenní pauzu a pokračujte v užívání.

Upozornění: Doplněk není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?