Diochi Viraimun, kapsle 80 ks

Diochi Viraimun, kapsle 80 ks

  • Bez DPH 814 Kč

Bioinformační kapsle Viraimun kombinují výtažky z bylin a hub, které spolehlivě posilují celý organismus a dodávají tělu svěžest a energii. Při pravidelném užívání pomáhají k samovolné regeneraci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioinformační kapsle Diochi Viraimun kombinují výtažky z bylin a hub, které spolehlivě posilují celý organismus a dodávají tělu svěžest a energii. Při pravidelném užívání harmonizují tělesné funkce a pomáhají tělu k samovolné regeneraci. Kombinace účinných látek celý organismus osvěžuje, detoxikuje a napomáhá zdraví jak vnitřních orgánů, tak i pokožky.

Kombinace rostlinných látek podporuje zdraví a vitalitu celého těla, udržuje organismus zdravý a odolný vůči onemocnění i stresu. Bylinné složky organismus regenerují a vyplavují z něj škodlivé látky, současně podporují zdraví pokožky, obzvláště té zralé náročné na výživu. Bylinky totiž aktivují činnost mazových žlázek a suché tenké pleti se tak dostane potřebné výživy.

Bylinné kapsle také podporují regeneraci duševních a fyzických sil, pomáhají lépe se vyrovnat s náročnými stresovými situacemi, posilují organismus vůči onemocněním a dodávají tělu novou energii.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 1-3x denně. Děti od 6 let užívají 1 kapsli 3x denně. Po 3 týdenní kúře udělejte týdenní pauzu a pokračujte v užívání.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Houževnatec jedlý, Trsnatec lupenitý, Housenice čínská, Lesklokorka lesklá, Arginin, Bazalka vonná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.