Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Balíček zdraví Vitality green mix, bio 250 g

Balíček zdraví Vitality green mix, bio 250 g

Původní cena: 599 Kč

Vitality green mix obsahuje kromě chlorelly a spiruliny také množství superpotravin jako acai či goji. Díky přírodním aromatům chutná po zázvoru a citronu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vitality green mix Balíček zdraví je doplněk stravy složený z 10 zelených potravin a více než 20 superpotravin. Obsažená chlorella napomáhá podpoře přirozené obranyschopnosti a přispívá k podpoření celkové vitality. Výhodou Vitality green mixu, kromě pozitivního vlivu na naše tělo, je také příjemná chuť zázvoru a citronu.

Ve Vitality green mixu najdete například chlorellu, která má vysoký obsah chlorofylu, a spoustu minerálních látek, ale také mladý ječmen a výtažek z vojtěšky či brokolice. Dále Vitality green mix obsahuje spirulinu známou pro vysoký obsah bílkovin, která chrání buňky proti projevům oxidačního stresu a podílí se na kontrole normální tělesné hmotnosti. Kromě zelených superpotravin mix je v green mixu obsaženo také acai, camu camu či goji. Díky přidané stévii má směs lehce nasládlou chuť.

Tip: Balení této zelené směsi vám vydrží při pravidelném užívání 2 měsíce.

Dávkování: 1x denně přidejte 1 odměrku Vitality green mixu do svého oblíbeného smoothie nebo do vody a obsah pořádně promíchejte.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Vše pro zdraví

Výrobce: INFOOD a.s., Hodonínská 1287 , 696 11, Mutěnice, Česká republika , tel: +420 608 099 600

Naše hodnocení:

Výborně chutná a to i těm, kteří zelené potraviny běžně neradi.
Příjemně nasládlá chuť díky ovocným extraktům a stévii.
Balení dlouho vydrží.
Prášek musíte řádně rozmíchat nebo nejlépe rozmixovat, jinak tvoří hrudky.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?