Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Guaranaplus Ženšen pravý, kapsle 100 ks

Guaranaplus Ženšen pravý, kapsle 100 ks

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Ženšen pravý je oblíbenou bylinkou zejména v Číně. Podporuje duševní i fyzickou kondici organismu a jeho vitalitu, přispívá k optimálnímu soustředění a udržuje v kondici paměť.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ženšen je jednou ze základních bylinek využívaných v Číně pro podporu přirozených funkcí organismu. Jeho kořen žluté barvy někdy svým tvarem připomíná lidské tělo. Kromě množství sacharidů obsahuje také proteiny či vitaminy a najdeme v něm nezanedbatelný podíl glykosidů a látek napomáhajících chránit buňky před působením oxidačního stresu.

Ženšen patří mezi rostliny, které nabízejí široké spektrum účinků. Podporuje fyzickou i duševní kondici organismu a napomáhá jeho vitalitě. Je vhodný i při únavě, slabosti či celkovém vyčerpání. Kořen ženšenu je ceněn také pro své příznivé účinky na duševní výkonnost. Podporuje soustředění a udržuje v kondici paměť. Přispívá také k normální hladině cukru v krvi a pozitivně působí i na imunitní systém a krevní oběh. Źenšen je však známý i tím, že se podílí na přirozené podpoře intimního života.

Dávkování: Užívejte 2x denně 1-2 kapsle po jídle.

Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ostatní kategorie: Mužství, Vitalita

Výrobce: GUARANAPLUS s.r.o., Hradební 1218 , 686 01, Uherské Hradiště, Česká republika , tel: 777 572 038

Nenašli jste to pravé? Co tohle?