MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

bodhi

Bodhi je thajská přírodní kosmetika na bázi rostlinných a bylinných extraktů v kombinaci s čistými esenciálními oleji. Její filozofií pak je harmonie těla i duše. Produkty jsou vyráběny podle tradičních bylinných receptů za pomoci kvalitních ingrediencí z přírody a mají aromaterapeutické účinky. Přinesou do vašeho domova dech daleké exotiky díky vzácným éterických olejů i bylinným výtažkům, pomohou vám obnovit rovnováhu vašeho těla i mysli a zároveň vám dodají sílu a krásu.

Značka bodhi, založená v roce 2010, využívá silný vliv aromaterapie, který je znám již po staletí. Ve složení nenajdete žádné škodlivé chemické látky, které zatěžují životní prostředí. Veškeré kosmetické produkty jsou naopak plné precizně získaných čistých esenciálních olejů a dalších darů přírody, které mají regenerační účinky na naše tělo i ducha. Užijte si koupel jako pravidelný relaxační a meditační rituál, který vám dodá zdraví, krásu a potěšení.

Cena
Filtrovat produkty
Příznivé účinky
Složení
Typy pokožky
Cena
-
127 Kč
Ručně vyrobené mýdlo Santalové dřevo s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.
127 Kč
Ručně vyrobené mýdlo Černá rýže s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.
127 Kč
Ručně vyrobené mýdlo Mangostan s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.
231 Kč
Dopřejte si v pohodlí domova thajskou bylinnou masáž se speciálním polštářkem plným aromatických bylin.
129 Kč
Ručně vyrobené mýdlo levandule s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.
129 Kč
Ručně vyrobené mýdlo kokos s obsahem výživných rostlinných olejů pokožku zbavuje nečistot a zároveň ji zanechává jemnou a vyživenou.
590 Kč
Kombinace 100% rostlinných olejů obohacená o esenciální oleje z harmonizační levandule a osvěžující citronové trávy. Vhodný pro všechny typy pokožky.