Eliah Sahil

Přírodní kosmetika Eliah Sahil v sobě spojuje přirozenost s cennými ingrediencemi a elementy pro péči o vaši pleť. Pro výrobky jsou využívány pouze nejcennější přírodní látky na kůži a vlasy, které příroda nabízí. Eliah Sahil Cosmetic Care byla založena v roce 2008 Silvio Perpmerem. Z lásky k přírodě a jeho synovi vytvořil produkty nezatěžující přírodu ani lidský organismus. Jako lektor Yogi a zakladatel firmy Planet Pure, pracuje Silvio více než 20 let na hlubokém porozumnění mezi lidskou polupací a přírodou. Jméno Eliah Sahil pochází z hebrejské a staroindické řeči a skrze evropské kořeny chtěl Silvio vše spojit dohromady.

Planet Pure, mateřská společnost Eliah Sahil, využívá hlubokých znalostí přírodních zdrojů a jejich vazeb na lidi, a to vše propojuje ve svých produktech. Planet Pure samozřejmě používá při výrobě ekologicky pěstované suroviny, dbá na Fair Trade obchodování. Značka odráží a spojuje vše, co je pro nás důležité - účinnost produktů a čistotu jejich přísad, šetrnost k přírodě a ochranu životního prostření. Tímto vytváří produkty, které mají duši.

Sortiment Eliah Sahil se dá rozdělit do dvou kategorií. Jednou jsou vysoce kvalitní tělové bio oleje, které skutečně potěší každou pokožku. Druhou, méně obvyklou avšak zcela výjimečnou pro své účinky, je prášková kosmetika. Obsahuje vysoce kvalitní byliny, rostliny, esence a minerální látky, vše ve formě prášku. Bez vody, obsahující 100% přírodní aktivní látky. Bez konzervačních látek, tenzidů, alkoholu a parfemace. Filozofie a heslo Planet Pure "Objevte čistý svět" říká vše.

Filtrovat produkty