Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

FemCap

FemCap je americká značka pesaru. Zajišťuje velmi efektivní ochranu proti neplánovému početí, snadno se používá a poskytuje vysoký komfort během použití. Je efektivní, bezpečný a představuje alternativu k hormonálním pilulkám proti početí.

FemCap je možné použít opakovaně, neobsahuje hormony ani latex, který by mohl podráždit sliznice. Pesar FemCap umožňuje ženám kontrolu nad sexuálním životem a poskytuje ochranu proti neplánovanému početí bez zbytečných hormonů.

FemCap je ve Spojených státech odborníky uznávanou značkou, jejíž výrobky můžete zakoupit on-line, u vybraných partnerů nebo na předpis v lékárnách. Značka získala také řadu cen na odborných veletrzích.

Filtrovat produkty
Doprava zdarma
1720 Kč
Cervikální pesar funguje jako bariérová nehormonální antikoncepce. Velikost 30 milimetrů je vhodná pro ženy, které rodily přirozenou cestou, či rodily císařským řezem při otevřeném děložním hrdle.
Doprava zdarma
1720 Kč
Cervikální pesar funguje jako bariérová nehormonální antikoncepce. Střední velikost pesaru o průměru 26 milimetrů je vhodná pro ženy, které již byly těhotné, ale nerodily přirozenou cestou.