Maison de Mars

Valerie de Mars, zakladatelka firmy Maison de Mars, vytvořila nový druh parfumerie: Aromaparfumerie®.

Jsou to vůně s aktivním jádrem, které potěší tělo i duši. Koncipovány jsou na základě principů olfaktoriky (vědního oboru zabývajícího se rozborem vůní a jejich vlivu na člověka) a aromaterapie. Synergický efekt esenciálních olejů a jejich blahodárné působení na nás je opěrným pilířem při tvorbě všech vůní značky Maison de Mars.

Každá vůně obsahuje jádro z aktivních přírodních esenciálních olejů. Vybírané jsou tak, aby harmonizovali emoce a potěšili smysly.

Eau de Mars Eau de Parfum je novou řadou lahodných a působivých vůní pro ženy. Odhaluje, co mají ženy společné s přírodou a starobylými bohyněmi. Tyto vůně jsou pro ženy zdrojem nečekané pohody a harmonie, vycházející ze síly organických esenciálních olejů.

Značka má cetifikáty Vegan society, Cruelty free nad vegan, Slow cosmetique.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
Sleva 40 %
1,160 Kč   699 Kč
Tato parfémová voda se skvěle hodí pro mladé ženy hledající štěstí. Pro ty, které jsou vytrvalé a nedají se odradit. Vůně zaplavuje svěžestí, naivitou a romantikou.
Sleva 40 %
1,160 Kč   699 Kč
Parfémová voda se skvěle hodí pro ženu, která dokonale rozpozná svoje povinnosti a přijme je s láskou. Pro citlivou a empatickou ženu, která však v sobě dokáže nalézt neuvěřitelnou sílu a energii.