MOGLI

MOGLI, to je značka tvořená týmem nadšenců do organických surovin z Demeter zemědělství. Vytváří ty nejkvalitnější potraviny pro celou rodinu již od roku 2012. Zakladatelem MOGLI je Emanuel Schmock, který vyrostl na farmě Demeter, a tak měl možnost se seznámit s touto filozofií již ve velmi útlém věku. Jeho rozsáhlé zkušenosti a vášeň se podepsaly na všech MOGLI produktech.

Všechno to začalo na Demeter farmě „Hof Dannwisch“ poblíž Hamburku. Po mnoho dní a nocí tým experimentoval s různými recepty, načrtával nápady a vše konzultovali s rodiči a jejich dětmi z řad svých nejbližších známých. Výborné a zdravé pochoutky se postupně dostaly do popředí zájmu dalších a dalších rodin a nyní je MOGLI dostupné ve více než v 35 zemích světa.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
25 Kč
Kokosové oplatky bez přidaných syntetických barviv a aromat obsahují pouze ty nekvalitnější suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství.    
59 Kč
Křupavé pizza tyčinky bez přidaných syntetických barviv a aromat jsou upečené z těch nejkvalitnějších BIO a Demeter surovin. 
32 Kč
Mandlová tyčinka bez přidaných syntetických barviv a aromat obsahuje pouze ty nekvalitnější suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství.
32 Kč
Jahodová tyčinka bez přidaných syntetických barviv a aromat obsahuje pouze ty nekvalitnější suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství.
25 Kč
Citronové oplatky bez přidaných syntetických barviv a aromat obsahují pouze ty nekvalitnější suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství.
79 Kč
Mangové proužky bez přidaného cukru obsahují pouze ty nejkvalitnější suroviny z Demeter a kontrolovaného ekologického zemědělství.  
79 Kč
Jahodové proužky bez přidaného cukru obsahují pouze ty nejkvalitnější suroviny z Demeter a kontrolovaného ekologického zemědělství.
32 Kč
Müsli tyčinka bez přidaných syntetických barviv a aromat obsahuje pouze ty nekvalitnější suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství.
 
Křupavé krekry se sezamovými semínky bez přidaných syntetických barviv a aromat obsahují pouze ty nekvalitnější suroviny z Demeter a kontrolovaného ekologického zemědělství.  
 
Kakaové oplatky bez přidaných syntetických barviv a aromat obsahují pouze ty nekvalitnější suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství.