NOW

Americká značka NOW je od roku 1968 lídrem v oboru přírodních produktů. Začátky společnosti však nebyly úplně jednoduché, průmysl zdravých potravin byl ještě v plenkách. Doplňky stravy v šedesátých letech nebyly úplně běžnou záležitostí - jak je tomu dnes, ale spíše pro nadšence jako hippies. Přesto zakladatel NOW Foods Elwood Richard založil malý řetězec obchůdků se zdravou výživou a doplňky pro sportovce. Poté vytvořil také společnost vyrábějící své vlastní produkty - NOW bylo na světě. NOW je dodnes ve vlastnictví rodiny Richardů a značka se stala jednou z nejznámějších a nejrozsáhlejších v oboru přírodních produktů

Sortiment NOW je opravdu rozsáhlý - od doplňků stravy přes kosmetické přípravky, esenciální oleje, sportovní výživu, zdravé potraviny až po veterinární doplňky. S více jak 1400 svými produkty nabízí nejkomplexnější výběr v oboru. Za kvalitu výrobků, jejich účinnost a vysokou čistotu, stejně tak i efektivitu a bezpečnost celého výrobního procesu, získala společnost již několik ocenění a certifikací. Přírodní suroviny, které NOW používá, pochází z celého světa a jsou založené na nejlepší kvalitě. Pečlivě a rozsáhle testují jejich bezpečnost podle přísných specifikací. Rutinně dochází ke kontrole přítomnosti těžkých kovů, pesticidů, cizích těles a látek. Stejnou měrou také dochází k prověřování každého dodavatele.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
NOW
649 Kč
Tekutý chlorofyl je zelené barvivo, jehož struktura je téměř stejná jako u hemoglobinu, který na sebe v lidském těle váže kyslík. 
Sleva 16 %
NOW
439 Kč   369 Kč
Doplněk stravy s minerálya vitaminy v dobře vstřebatelné formě. Obsahuje vápník a hořčík ve vhodném poměru 1:1 a bez obsahu železa.
NOW
 
Vitamin D3 ve snadno vstřebatelné formě příspívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu a k udržení normálního stavu zubů a kostí.     
NOW
699 Kč
Doplněk stravy je unikátní směs 34 vitamínů, minerálů a dalších živin, která je speciálně navržena pro potřeby ženského organismu. 
Výprodej
NOW
 
Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy a k udržení normálního stavu kostí.  
NOW
 
Doplněk stravy obsahuje rybí olej bohatý na omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA. Díky enterosolventním kapslím je vhodný i pro citlivější jedince.