Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

NOW

Americká značka NOW je od roku 1968 lídrem v oboru přírodních produktů. Začátky společnosti však nebyly úplně jednoduché, průmysl zdravých potravin byl ještě v plenkách. Doplňky stravy v šedesátých letech nebyly úplně běžnou záležitostí - jak je tomu dnes, ale spíše pro nadšence jako hippies. Přesto zakladatel NOW Foods Elwood Richard založil malý řetězec obchůdků se zdravou výživou a doplňky pro sportovce. Poté vytvořil také společnost vyrábějící své vlastní produkty - NOW bylo na světě. NOW je dodnes ve vlastnictví rodiny Richardů a značka se stala jednou z nejznámějších a nejrozsáhlejších v oboru přírodních produktů

Sortiment NOW je opravdu rozsáhlý - od doplňků stravy přes kosmetické přípravky, esenciální oleje, sportovní výživu, zdravé potraviny až po veterinární doplňky. S více jak 1400 svými produkty nabízí nejkomplexnější výběr v oboru. Za kvalitu výrobků, jejich účinnost a vysokou čistotu, stejně tak i efektivitu a bezpečnost celého výrobního procesu, získala společnost již několik ocenění a certifikací. Přírodní suroviny, které NOW používá, pochází z celého světa a jsou založené na nejlepší kvalitě. Pečlivě a rozsáhle testují jejich bezpečnost podle přísných specifikací. Rutinně dochází ke kontrole přítomnosti těžkých kovů, pesticidů, cizích těles a látek. Stejnou měrou také dochází k prověřování každého dodavatele.

Cena
Filtrovat produkty
Příznivé účinky
Složení
Cena
-
NOW
399 Kč
Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy a k udržení normálního stavu kostí.  
NOW
179 Kč
Koncentrovaný rybí olej je bohatý na omega-3 mastné kyseliny a řadu vitaminů, zejména vitamin A a D.
NOW
419 Kč
Vitamin K2 představuje optimálně vstřebatelnou formu tohoto vitaminu a udržuje normální stav kostí.
Doprava zdarma
NOW
649 Kč
Tekutý chlorofyl je zelené barvivo, jehož struktura je téměř stejná jako u hemoglobinu, který na sebe v lidském těle váže kyslík. 
NOW
439 Kč
Komplex minerálů obsahuje nejdůležitější minerály potřebný pro lidský organismus. Kapsle obsahují minerály v dobře vstřebatelné formě.  
Doprava zdarma
NOW
699 Kč
Unikátní směs 34 vitamínů, minerálů a dalších živin je speciálně navržena pro potřeby ženského organismu. 
Doprava zdarma
NOW
599 Kč
AlliBiotic je bylinná kombinace česneku, oregana a dalších látek určená k podpoře správné funkce imunitního systému.  
Výprodej
NOW
339 Kč
Glukosamin je základním stavebním kamenem pro tvorbu glykosaminoglykanů (GAG) a proteoglykanů, hlavních složek tkáně chrupavky.