Yarrah

Yarrah je špičkové holandské BIO krmivo pro psy a kočky. Suroviny pro výrobu krmiva pocházejí z ekologického zemědělství, a to výhradně ze zemí EU. Yarrah vyrábí krmiva pod stálým dozorem holandského oficiálního dozorčího orgánu pro BIO výrobky SKAL, který je oprávněný udělovat produktům mezinárodně uznávané označení EKO.

Yarrah BIO je zvířaty dobře snášen, a proto jej odborníci doporučují zvířatům se zažívacími potížemi, při problémech se srstí nebo pokožkou či při potravinových alergiích. Produkty Yarrah BIO obsahují: vysoký podíl masa (až 70 %), rozmarýnový extrakt a vitamin E jako přirozené konzervační látky a další nutričně hodnotné organické suroviny. Produkty Yarrah BIO neobsahují geneticky modifikované komponenty, herbicidy a pesticidy, umělá barviva, dochucovadla, aromatické a konzervační látky, antibiotika ani nehodnotné vedlejší produkty živočišného původu, jako jsou například zobáky, hlavy, nehty, kůže či opeření.

Všechny výrobky značky Yarrah BIO odpovídají výživovým tabulkám AAFCO (American Association Of Feed Control Officials). Yarrah BIO se v roce 2002 stalo držitelem ocenění kvality KRAV. Yarrah BIO je značka zaregistrovaná v mezinárodní unii ochránců zvířat PETA jako značka výrobků netestovaných na zvířatech.