/    /    /    /  

Organic India Ašvaganda 60 kapslí

Značka:
Množství: 60 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Organic India Ašvaganda 60 kapslí

Bylinné kapsle Ašvaganda Organic India skvěle posilují činnost celého organismu, dodávají energii a pozitivně působí při stresu i během zátěžových období. Ašvaganda je bohatá na množství minerálních látek, aminokyselin a dalších látek. Díky svým pozitivním účinkům na zdraví se jí mnohdy přezdívá indický ženšen.

Ašvaganda nebo také withanie či indický ženšen je plná tělu prospěšných látek jako je železo a další minerály, aminokyseliny i látky steroidního charakteru. Pravidelné užívání podporuje vitalitu a zdraví celého organismu, činí jej odolnějším vůči stresu i psychické a fyzické zátěži. Kapsle dodávají tělu více energie a současně stimulují organismus.

Síla pro vaše tělo

Pod názvem Ašvaganda se skrývá přírodní doplněk stravy s obsahem bylinného výtažku, který má pozitivní vliv na zdraví celého organismu. Díky formě kapslí se bylinky snadno dávkují a působí optimálně ve vašem těle. Bylinné kapsle Ašvaganda organic India mají vliv na skutečně celé tělo a jsou skvělou alternativou v případě, že chcete podpořit svůj zdravý životní styl.

Posílení organismu

Co je vlastně ašvaganda? Jedná se o rostlinu, jenž se česky nazývá withania spavá a její název by se dal také jednoduše přeložit. Ašva znamená kůň a ganda síla - ačkoliv sice netoužíte vyloženě po síle koně, vězte, že tyto kapsle opravdu posílí vaši tělesnou schránku po všech stránkách. Ašvaganada je velmi oblíbená v tradiční medicíně a v ájurvédě.

Regenerace a zmírnění stresu

Kapsle Ašvaganda Organic India budou vaším cenným pomocníkem zejména v náročných obdobích a dokážou zmírnit dopady stresu na lidský organismus. Zmírňují celkově vypětí a posilují imunitní systém. Zároveň činí tělo odolnějším vůči psychické a fyzické zátěži. Kapsle Ašvaganda pomáhají obnovit energetické zásoby organismus a dodat vám dlouhotrvající vitalitu.

Dávkování: Užívejte 2-4 kapsle denně společně s jídlem. Vydatně zapijte vodou.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Organic India Ašvaganda 60 kapslí

Bylinné kapsule Ašvaganda Organic India skvele posilňujú činnosť celého organizmu, dodávajú energiu a pozitívne pôsobia pri strese i počas záťažových období. Ašvaganda je bohatá na množstvo minerálnych látok, aminokyselín a ďalších látok. Vďaka svojim pozitívnym účinkom na zdravie sa jej mnohokrát hovorí indický ženšen.

Ašvaganda alebo tiež withania či indický ženšen je plná telu prospešných látok ako je železo a ďalšie minerály, aminokyseliny aj látky steroidného charakteru. Pravidelné užívanie podporuje vitalitu a zdravie celého organizmu, robia ho odolnejším voči stresu aj psychickej a fyzickej záťaži. Kapsule dodávajú telu viac energie a súčasne stimulujú organizmus.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Withania spavá1), Rostlinné kapsle
1) Organic agriculture
i
i

obal: skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com