/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur elixír č. 12 Arjunarishta 220 ml

Značka:
Množství: 220 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh, Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
391
ks
Bez DPH 323 Kč

Siddhalepa Ayur elixír č. 12 Arjunarishta 220 ml

Ayur Elixír č. 12 Arjunarishta Siddhalepa je ajurvédskými doktory doporučován při srdečních a plicních obtížích. Jeho receptura vychází z ajurvédských tradic, které jsou zachovávány už po více než 5000 let. Regeneruje srdce a plíce a pomáhá zlepšovat jejich činnost. Udržuje optimální cirkulaci krve v těle. Doporučuje se při bolestech na hrudníku a pro snížení vysokého krevního tlaku. Každá z jednotlivých bylinných složek má svou podstatnou úlohu a jsou pečlivě vybrány tak, aby se navzájem podporovaly.

Vinná réva má vysoký obsah vitaminu C a vitaminů z řady B. Pomáhá zvyšovat pevnost kapilár, tepen a žil a zvyšuje vitalitu krevních buněk. Vudfordie úrodná se v ajurvédě používá při vnitřních krváceních, krvácivých průjmech, horečkách a jaterních onemocněních. Tato rostlina je vhodná především pro léčení typů Kappha a Pitta. 

Terminalia arjuna je bylina, které je charakteristická především svými blahodárnými účinky na srdce a celou oběhovou soustavu. Pomáhá zlepšovat stav onemocnění a vad srdce. Rozpouští cévní usazeniny a napomáhá tak snižování krevního tlaku. Tiší bolesti, působí povzbudivě a má dokonce i afrodiziakální účinky. 

Skladování: Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Dávkování: Užívejte dvě polévkové lžíce třikrát denně před jídlem.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Siddhalepa Ayur elixír č. 12 Arjunarishta 220 ml

Ayur elixír č. 12 Arjunarishta Siddhalepa je ajurvédskymi lekármi odporúčaná pri srdcových a pľúcnych ťažkostiach. Jeho receptúra vychádza z ajurvédskych tradícií, ktoré sú zachovávané už po viac ako 5000 rokov. Regeneruje srdce a pľúca a pomáha zlepšovať ich činnosť. Udržiava optimálnu cirkuláciu krvi v tele. Odporúča sa pri bolestiach na hrudníku a na zníženie vysokého krvného tlaku. Každá z jednotlivých bylinných zložiek má svoju podstatnú úlohu a sú starostlivo vybrané tak, aby sa navzájom podporovali.

Vinič má vysoký obsah vitamínu C a vitamínov z radu B. Pomáha zvyšovať pevnosť kapilár, tepien a žíl a zvyšuje vitalitu krvných buniek. Woodfordia fructicosa sa v ajurvéde používa pri vnútorných krvácaniach, krvácavých hnačkách, horúčkach a ochoreniach pečene. Táto rastlina je vhodná predovšetkým na liečbu typov Kappha a Pitta.

Terminalia arjuna je bylina, ktorá je charakteristická predovšetkým svojimi blahodarnými účinkami na srdce a celú obehovú sústavu. Pomáha zlepšovať stav ochorenia a chyby srdca. Rozpúšťa cievne usadeniny a napomáha tak pri znižovaní krvného tlaku. Tíši bolesti, pôsobí povzbudivo a má dokonca aj afrodiziakálne účinky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Terminalia Arjuna , Saccharum Officinarum, Vitis Vinifera, Woodfordia Fructicosa
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com