/    /    /    /  

Herba Medica Dermal

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Vlasy a kůže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Dermal

Dermal Herba Medica je rostlinný, čistě přírodní prostředek posilující růst vlasů i nehtů a zlepšující stav a funkci kůže. Lze jej užívat při vyrážkách nejrůznějších příčin i při dalších chorobách kůže. Dermal snižuje intenzitu svědění při ekzémech, pomáhá při psoriáze, a zároveň zabraňuje riziku vzniku kožních alergií.

Oves blahodárně působí na podrážděnou či zarudlou pokožku a dokonale ji zklidňuje a mírní podráždění, navíc dokáže snížit intenzitu nepříjemného svědění. Měsíček společně s heřmánkem se pak postarají o regeneraci a správné hojení pokožky a lopuch posiluje růst vlasů. Ostropestřec má příznivý vliv na jaterní tkáň, pomáhá detoxikovat celý organismus a tím zlepšuje celkový stav našeho těla, který se projevuje zejména kvalitou pleti, vlasů i nehtů. 

Dávkování: Užívejte 2 tablety 1 - 3x denně.

Herba Medica Dermal

Dermal Herba Medica je rastlinný, čisto prírodný prostriedok posilňujúci rast vlasov i nechtov a zlepšuje stav a funkciu kože. Možno ho užívať pri vyrážkach najrôznejších príčin aj pri ďalších chorobách kože. Dermal znižuje intenzitu svrbenia pri ekzémoch, pomáha pri psoriáze a zároveň zabraňuje riziku vzniku kožných alergií.

Ovos blahodarne pôsobí na podráždenú či začervenanú pokožku a dokonale ju upokojuje a mierni podráždenie, navyše dokáže znížiť intenzitu nepríjemného svrbenia. Nechtík spoločne s harmančekom sa potom postarajú o regeneráciu a správne hojenie pokožky a lopúch posilňuje rast vlasov. Ostropestrec má priaznivý vplyv na pečeňové tkanivo, pomáha detoxikovať celý organizmus a tým zlepšuje celkový stav nášho tela, ktorý sa prejavuje najmä kvalitou pleti, vlasov i nechtov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Oves setý, Měsíček lékařský, Lopuch větší, Heřmánek pravý, Ostropestřec mariánský
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
příznivé účinky: detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, problematická pleť a akné
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz