/    /    /    /  

Ecce Vita EV Detox, sirup 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Kategorie: Hormony a ledviny, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Ecce Vita EV Detox, sirup 250 ml

Napomáhá činnosti jater, ledvin, detoxikuje organismus, má mírné močopudné účinky, vhodné u nadváhy a obezity.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: tekutá
barva: světle hnědá
balení: plastový obal

dávkování: 1 lžička zamíchat do vody a vypít při jídle nebo po jídle 1-2x denně. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
složení: Boerhaavia Diffusa, Adhatoda Vasica, Tinospora Cordifolia, Plumbago Zeylanica, černý pepř, palmový cukr, alkohol (6%)

země původu značky: Česká Republika
charakteristika značky: Společnost Ecce Vita - Dr.Frej vyrábí a dodává přírodní přípravky nejvyšší kvality bez chemického a bylinného znečištění. Většina bylinných přípravků v kapslích a čaje jsou organického původu. Kvalita produktů je potvrzena certifikáty Ecocert, USDA či Košer kvalita. Výrobky jako produkt ekologického zemědělství mají BIO certifikát Ministerstva zemědělství ČR. Použité byliny jsou pěstovány na biofarmách a do produktů jsou používány většinou celé nasušené a obsahující přirozeně všechny účinné látky. Produkty neobsahují žádné konzervační ani chemické látky a díky správně sestaveným kombinacím bylin působí komplexně na celý organismus. Přípravky lze užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků. U produktů v kapslích se jedná o kapsle rostlinné (s dobře stravitelnou rostlinnou celulózou, bez hůře stravitelné hovězí želatiny). Kapsle se na rozdíl od některých tablet vždy v zažívacím ústrojí rozpustí a uvolní se veškeré účinné látky. To vše za příznivou cenu.

kontakt na výrobce:
Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
www.eccevita.cz

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/