/    /    /    /    /  

Energy Fytovet 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Minerály pro psy a pro kočky, Doplňky na vitalitu pro psy
Produktová řada: EnergyVet
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
554
ks
Bez DPH 482 Kč

Energy Fytovet 100 ml

Kapky Fytovet od firmy EnergyVet jsou minerálním doplňkem přírodního původu pro zvířata. Tento koloidní roztok je bohatý na výborně vstřebatelné minerální látky. Najdete v něm více než 60 prvků jako je hořčík, draslík, vápník, sodík, křemík, železo, jód a mnoho dalších, jenž jsou důležité pro správný zdravotní stav vašeho zvířecího miláčka.

Minerální doplněk Fytovet dodává organismu potřebné minerální látky, aniž by ho jakkoliv zatěžovaly. Veškeré minerály, které nejsou využity, jsou z těla snadno vyloučeny. Kapky lze využít i při onemocnění zažívacího traktu, kdy se hůře vstřebávají minerály. Hodí se také při poruchách opeření u ptáků či při svlékání plazů. Napomáhají lepší činnosti štítné žlázy a dalších hormonálních žláz. Dají se také použít k ošetřením povrchových ran kůže.

Dávkování: Všem zvířatům bez rozdílu hmotnosti přidávejte do napájecí vody 5-20 kapek na 1 litr. Pro ryby, obojživelníky a vodní plazy do lázně 5 kapek na 1 litr vody po dobu 1-2 hodin.

Upozornění: Nepřekračujte denní dávkování! Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu, poté opět pokračujte v podávání. Během užívání zajistěte dostatečný příjem pitné vody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% minerální voda
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový
produktové řady: EnergyVet

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz