Energy Fytovet 100 ml

Energy Fytovet 100 ml

  • Bez DPH 482 Kč

Kapky obsahují na šedesát minerálních látek, které jsou důležité pro udržení správného zdravotního stavu vašeho zvířátka.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapky Fytovet od firmy EnergyVet jsou minerálním doplňkem přírodního původu pro zvířata. Tento koloidní roztok je bohatý na výborně vstřebatelné minerální látky. Najdete v něm více než 60 prvků jako je hořčík, draslík, vápník, sodík, křemík, železo, jód a mnoho dalších, jenž jsou důležité pro správný zdravotní stav vašeho zvířecího miláčka.

Minerální doplněk Fytovet dodává organismu potřebné minerální látky, aniž by ho jakkoliv zatěžovaly. Veškeré minerály, které nejsou využity, jsou z těla snadno vyloučeny. Kapky lze využít i při onemocnění zažívacího traktu, kdy se hůře vstřebávají minerály. Hodí se také při poruchách opeření u ptáků či při svlékání plazů. Napomáhají lepší činnosti štítné žlázy a dalších hormonálních žláz. Dají se také použít k ošetřením povrchových ran kůže.

Dávkování: Všem zvířatům bez rozdílu hmotnosti přidávejte do napájecí vody 5-20 kapek na 1 litr. Pro ryby, obojživelníky a vodní plazy do lázně 5 kapek na 1 litr vody po dobu 1-2 hodin.

Upozornění: Nepřekračujte denní dávkování! Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu, poté opět pokračujte v podávání. Během užívání zajistěte dostatečný příjem pitné vody.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: 100% minerální voda

Konzistence: tekutá

Obal: plastový, skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: EnergyVet

Složení: vhodné pro vegany

Zvířata: hlodavci, kočky, koně, plazi, psi

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?