/    /    /    /  

Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarská bylinná tinktura 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Podrážděná pokožka, Klouby a svaly, Dárky pro babičky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
178
ks
Bez DPH 147 Kč

Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarská bylinná tinktura 50 ml

Karlovarská bylinná tinktura od firmy Karlovarské Bahenní Lázně je ideální kombinací velmi účinných substancí a má blahodárné osvěžující a revitalizační účinky na pokožku i podpovrchové tělesné partie. Mentolový výluh, silice ze smrkového jehličí a silice z máty peprné působí příznivě na kvalitu pleti a dokonale ji čistí. Kromě toho mají navíc tyto látky antimikrobiální a hojivý efekt, takže jsou ideální pro péči o problematickou a aknózní pleť.

Bylinná tinktura je osvědčeným přípravkem pro klasické celkové i končetinové ruční masáže, je vhodná i pro speciální masáže a hodí se také pro lokální obklady a potírání pokožky na vybraných problematických tělesných partiích.

Masáže s karlovarskou bylinnou tinkturou jsou vhodné zejména při akutních stavech po nárazové zátěži, ale i při únavě v průběhu dlouhodobé zátěže. Přispívají k uvolnění namožených končetin, svalů, kloubů, krčních partií, pomáhají při potížích v zádové oblasti a uvolňují napětí v oblasti hlavy.

Použití: Přiměřené množství tinktury naneste na postižené místo a vmasírujte do pokožky. Pro zvýšení účinku poté místo přikryjte suchým ručníkem a nechte v teple alespoň 15 - 20 minut.

Karlovarské Bahenní Lázně Karlovarská bylinná tinktura 50 ml

Karlovarská bylinná tinktúra od firmy Karlovarské Bahenní Lázně je ideálnou kombináciou veľmi účinných substancií a má blahodarne osviežujúce a revitalizačné účinky na pokožku aj podpovrchové telesné partie. Mentolový výluh, silice zo smrekového ihličia a silice z mäty piepornej pôsobia priaznivo na kvalitu pleti a dokonale ju čistia. Okrem toho majú navyše tieto látky  antimikrobiálny a hojivý efekt, takže sú ideálne pre starostlivosť o problematickú a aknóznu pleť.

Bylinná tinktúra je osvedčeným prípravkom pre klasické celkové aj končatinové ručné masáže, je vhodná aj pre špeciálne masáže a hodí sa aj pre lokálne obklady a potieranie pokožky na vybraných problematických telesných partiách.

Masáže s karlovarskou bylinnou tinktúrou sú vhodné najmä pri akútnych stavoch po nárazovej záťaži, ale aj pri únave v priebehu dlhodobej záťaže. Prispievajú k uvoľneniu natiahnutých končatín, svalov, kĺbov, krčných partií, pomáhajú pri ťažkostiach v chrbtovej oblasti a uvoľňujú napätie v oblasti hlavy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat. (70 %) , Aqua, Menthol, Picea Abies Leaf Extract, Mentha Piperita Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
užití: vnější

Výrobce

KARLOVARSKÉ BAHENNÍ LÁZNĚ, spol. s r.o.
Sopečná 58
360 18 KARLOVY VARY - TAŠOVICE
Česká republika
http://www.provitalit.cz