/    /    /    /  

Ecce Vita Liver Plus, kapsle 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
199
ks
Bez DPH 173 Kč

Ecce Vita Liver Plus, kapsle 60 ks

Doplněk stravy Liver Plus Ecce Vita obsahuje kombinaci tří ajurvédských bylinek, a sice kutki, kalmeghu a chebuli srdčitou, jež mají příznivé účinky na stav a činnost jater. Podporuje metabolismus tuků a cukrů a zároveň působí pozitivně také na močové či pohlavní cesty a podporují správné fungování imunitního systému.

Kapsle díky bylinné trojkombinaci mají výborné účinky na játra. Chrání je před působením toxinů, podporuje metabolismus tuků a sacharidů, čistí krev a pomáhají snižovat hladinu cholesterolu i krevního tlaku. Jejich užívání je vhodné například při mononukleóze, hepatitidě nebo cirhóze. Chebule, kalmegh a kutki také působí tonizačně na imunitu, posilují její správné fungování a jsou vhodné při stavech  fyzické vyčerpanosti nebo při rekonvalescenci.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 1-2x denně spolu s jídlem.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Ecce Vita Liver Plus, kapsle 60 ks

Doplnok stravy Liver Plus Ecce Vita obsahuje kombináciu troch ajurvédskych byliniek, a síce kutki, kalmegh a tinosporu cordifolia, ktoré majú priaznivé účinky na stav a činnosť pečene. Podporuje metabolizmus tukov a cukrov a zároveň pôsobí pozitívne tiež na močové či pohlavné cesty a podporuje správne fungovanie imunitného systému.

Kapsuly vďaka bylinnej trojkombinácii majú výborné účinky na pečeň. Chránia ju pred pôsobením toxínov, podporujú metabolizmus tukov a sacharidov, čistia krv a pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu i krvného tlaku. Ich užívanie je vhodné napríklad pri mononukleóze, hepatitíde alebo cirhóze. Tinospora, kalmegh a kutki tiež pôsobia tonizačne na imunitu, posilňujú jej správne fungovanie a sú vhodné pri stavoch fyzickej vyčerpanosti alebo pri rekonvalescencii.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Picrorrhiza Kurroa extrakt 180 mg , Andrographis paniculata extrakt 80 mg, Tinospora cordifolia extrakt 100 mg, kapsle - rostlinná celulóza
i
i

obal: skleněný

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/