/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Nard 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 10 ml / 379 Kč
Kategorie: Éterické oleje M - N
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
214
ks
Bez DPH 177 Kč

Nobilis Tilia Nard 5 ml

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Nobilis Tilia Nard je čistá rostlinná silice bez přidaných syntetických látek. Díky tomuto stoprocentnímu složení bez příměsí je její účinek maximální. Éterický olej z nardu pochází z okouzlující přírody dalekých Himalájí a díky velice proměnlivému počasí je mimořádně bohatý na prospěšné látky.

Olej z nardu má jedinečnou sladce květinovou vůni s tóny pižma, jíž býval připisován až mystický potenciál. Nard je považován za silné nervové tonikum, uvolňuje svalové stahy a pomáhá při mnoha psychosomatických potížích. Napomáhá stabilizovat duševní rovnováhu a zmírnit známky stresu.

Aromaterapeutické působení éterického oleje z nardu upevňuje sebedůvěru a přináší pocit jistoty. Nard má zároveň silné prophřívací účinky, posiluje lokální prokrvení v tkáních a díky tomu podporuje celkové uvolnění. Působí také proti bolestem i chronického charakteru.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz