/    /    /    /    /  

Chaudhary Biosys Palmarosa, Nepál 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje O - R
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
58
ks
Bez DPH 48 Kč

Chaudhary Biosys Palmarosa, Nepál 10 ml

Chaudhary Biosys Palmarosa je čistá rostlinná silice z takzvané růžové palmy, což je příjemně aromatická travina rostoucí v subtropickém a tropickém pásmu pod Himalájem. Vůně růžové palmy je sladká s mírným nádechem citrusu a je podobná pelargonii.

Éterický olej z růžové palmy je s oblibou využíván v kosmetice pro své blahodárné účinky na pokožku obličeje i těla. Hydratuje pokožku do hloubky a pomáhá regulovat produkci kožního mazu. Podporuje regeneraci pleti a má příznivý vliv také při akné, zároveň vyhlazuje vrásky.

Růžová palma je rostliny využívaná také při trávicích obtížích a působí antibakteriálně, díky čemuž působí proti střevním infekcím. Palmarosa také pomáhá udržovat jasnou a klidnou mysl, stimuluje metabolismus buněk při nervovém vyčerpání a pomáhá při bolestech.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej totiž může pokožku poškodit a popálit. Není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cinnamomum Glaucescens Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, stres a úzkost, suchá pleť
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd.
Khumaltar-15
P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur
Nepál
www.biosysnepal.com