/    /    /    /  

Nástroje Zdraví Šafrán bio, kapsle

Značka:
Množství: 30 kapslí, 9 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
370
ks
Bez DPH 322 Kč

Nástroje Zdraví Šafrán bio, kapsle

Výtažky ze šafránu jsou bohaté na množství antioxidantů, které mají pozitivní vliv na hormonální rovnováhu a tím pádem i na pravidelný menstruační cyklus. Šafrán také pozitivně ovlivňuje psychické rozpoložení, zvyšuje odolnost proti stresu i civilizačním chorobám.

Šafrán je v tradičních východních medicínách využíván již po staletí díky svým pozitivním vlivům na psychiku a náladu. Látky obsažené v šafránu harmonizují emoce a pomáhají lépe se vyrovnat s potížemi.

Pravidelné užívání šafránu také napomáhá lépe zvládat premenstruační syndrom a mírní výkyvy nálad spojené s menstruačním cyklem. U mužů šafrán zlepšuje kvalitu erekce a zvyšuje sexuální apetit.

Dávkování: Užívejte 1 tabletu denně.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 18 let.

Nástroje Zdraví Šafrán bio, kapsle

Výťažky zo šafránu sú bohaté na množstvo antioxidantov, ktoré majú pozitívny vplyv na hormonálnu rovnováhu a tým aj na pravidelný menštruačný cyklus. Šafrán takisto pozitívne ovplyvňuje psychické rozpoloženie, zvyšuje odolnosť voči stresu a civilizačným chorobám.

Šafrán je v tradičných východných medicínach využívaný už po storočia vďaka svojim pozitívnym vplyvom na psychiku a náladu. Látky obsiahnuté v šafráne harmonizujú emócie a pomáhajú lepšie sa vyrovnať s ťažkosťami.

Pravidelné užívanie šafránu tiež pomáha lepšie zvládať predmenštruačný syndróm a mierni výkyvy nálad spojené s menštruačným cyklom. U mužov šafrán zlepšuje kvalitu erekcie a zvyšuje sexuálny apetít.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Extrakt ze šafránu, Guarová guma, Celulóza
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
užití: vnitřní

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz