/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 032 Ding Chuan Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 032 Ding Chuan Wan

TCM formule 032 Ding Chuan Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Ozvěny himalájského hromu, pomáhá zlepšovat stav organismu při akutní a chronické bronchitidě s výraznou tvorbou hlenu, chronickým kašlem a chronickým vykašláváním a při průduškovém astma.

Formule pomáhá u chronického astmatu odstraňovat sípavé a pískavé dýchání, ale zlepšuje stav i ve stádiu akutního astmatu provázeného hojným hustým žlutým či bílým lepkavým hlenem. Formule usnadňuje vykašlávání hlenů z bronchů a tím napomáhá snazšímu a efektivnějšímu dýchání.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Jinan dvoulaločný, Semeno meruňky, Perila křovitá, Morušovník bílý, Třemdava, Šišák bajkalský, Platykodon Velkokvětý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní