Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 032 Ding Chuan Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 032 Ding Chuan Wan

TCM formule 032 Ding Chuan Wan neboli Ozvěny himalájského hromu pomáhá zlepšovat stav organismu při akutní a chronické bronchitidě a při průduškovém astma.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

TCM formule 032 Ding Chuan Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Ozvěny himalájského hromu pomáhá zlepšovat stav organismu při akutní a chronické bronchitidě s výraznou tvorbou hlenu, chronickým kašlem a chronickým vykašláváním a při průduškovém astma.

Formule pomáhá u chronického astmatu odstraňovat sípavé a pískavé dýchání, ale zlepšuje stav i ve stádiu akutního astmatu provázeného hojným hustým žlutým či bílým lepkavým hlenem. Formule usnadňuje vykašlávání hlenů z bronchů a tím napomáhá snazšímu a efektivnějšímu dýchání.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Vironal 30 ml

Bioinformační kapky Vironal působí příznivě na zdravotní stav plic, tlustého a tenkého střeva, sleziny a jater. Díky vyváženému složení z bylinných výtažků napomáhá regeneraci a revitalizaci organismu.