Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 032 Ding Chuan Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 032 Ding Chuan Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 032 Ding Chuan Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Ozvěny himalájského hromu, pomáhá zlepšovat stav organismu při akutní a chronické bronchitidě s výraznou tvorbou hlenu, chronickým kašlem a chronickým vykašláváním a při průduškovém astma.

Formule pomáhá u chronického astmatu odstraňovat sípavé a pískavé dýchání, ale zlepšuje stav i ve stádiu akutního astmatu provázeného hojným hustým žlutým či bílým lepkavým hlenem. Formule usnadňuje vykašlávání hlenů z bronchů a tím napomáhá snazšímu a efektivnějšímu dýchání.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Jinan dvoulaločný, Semeno meruňky, Perila křovitá, Morušovník bílý, Třemdava, Šišák bajkalský, Platykodon Velkokvětý

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Drags Imun 30 ml

Bioinformační přípravek s obsahem čisté pryskyřice Croton Lechleri má regenerační a hojivé účinky. Působí antisepticky a antibakteriálně, pomáhá posílit zdravotní stav organismu.