/    /    /    /  

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 181 Liu Wei Di Huang Wan

Značka:
Množství: 192-200 kuliček, 33 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
215
ks
Bez DPH 187 Kč

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 181 Liu Wei Di Huang Wan

TCM formule 181 Liu Wei Di Huang Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Pilulka šesti chutí, pomáhá zlepšovat stav organismu při pocitu vnitřního horka, sucha v ústech a krku. Pomáhá při pobolívání v bedrech a kolenou a při nočním pocení.

Formule slouží k posílení energetických rezerv organismu a je jednou z anti-aging formulí. Pomáhá bojovat s nespavostí a neklidem, zlepšuje paměť a pomáhá při chronickém pobolívání v krku a při pocitu horka.

Směs se užívá v případě bolesti a slabosti v bedrech a kolenou, neklidu a nespavosti, chronického pobolívání v krku, závratí, vysokého krevního tlaku v počátečních stádiích, hučení v uších a nočního pocení, uvolňování zubů a bolestivosti pat.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček po dobu 2-3 měsíců.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá modif., Dřín lékařský, Euryale železovitá, semeno, Pornatka kokosová, Pivoňka polokřovitá, Žabník orientální, Jam čínský
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní