Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 181 Liu Wei Di Huang Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 181 Liu Wei Di Huang Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 181 Liu Wei Di Huang Wan pomáhá zlepšovat stav organismu při pocitu vnitřního horka, sucha v ústech a krku. Pomáhá při pobolívání v bedrech a kolenou a při nočním pocení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 181 Liu Wei Di Huang Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Pilulka šesti chutí pomáhá zlepšovat stav organismu při pocitu vnitřního horka, sucha v ústech a krku. Pomáhá při pobolívání v bedrech a kolenou a při nočním pocení.

Formule slouží k posílení energetických rezerv organismu a je jednou z anti-aging formulí. Pomáhá bojovat s nespavostí a neklidem, zlepšuje paměť a pomáhá při chronickém pobolívání v krku a při pocitu horka.

Směs se užívá v případě bolesti a slabosti v bedrech a kolenou, neklidu a nespavosti, chronického pobolívání v krku, závratí, vysokého krevního tlaku v počátečních stádiích, hučení v uších a nočního pocení, uvolňování zubů a bolestivosti pat.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček po dobu 2-3 měsíců.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá modif., Dřín lékařský, Euryale železovitá, semeno, Pornatka kokosová, Pivoňka polokřovitá, Žabník orientální, Jam čínský

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.