Energy Annona Forte 30 ml

Energy Annona Forte 30 ml

  • Bez DPH 486 Kč

Extrakt z jihoamerické rostliny annona muricata přispívá ke zlepšování stavu při horečce, chřipce či nachlazení a působí příznivě na krevní, cévní či nervový systém.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Annona Forte Energy je doplněk stravy ve formě kapek, jež obsahují bylinný extrakt z jihoamerické rostliny annona muricata. Tato tradiční rostlina amazonských domorodců má mnoho pozitivních účinků na lidský organismus. Má výrazné antivirové, antimikrobiální a antiparazitické účinky.

Bylinný extrakt z annony má pozitivní vliv na cévní a krevní systém. Pomáhá rozšiřovat cévy, a zlepšovat tak jejich průchodnost. Působí příznivě při cukrovce, přispívá ke snižování krevního tlaku i hladiny cholesterolu. Tím, že má annona kladné účinky na nervový systém a působí sedativně, je její užití vhodné i v boji se stresem či depresemi.

Annona se osvědčila také při horečkách, chřipce či nachlazení. Napomáhá snižovat teplotu a množení virů a celkově posilovat oslabený imunitní systém při nemoci, ale i preventivně, když pociťujete únavu. Extrakt lze užívat také jako podpůrnou terapii při různých onkologických onemocněních.

Dávkování: Užívejte 2-7 kapek 1-3krát denně.

Upozornění: Během užívání je nutný dostatečný příjem tekutin. Po třech týdnech následuje týdenní pauza. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Jedná se o doplněk stravy, který není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Koncentrovaný bylinný extrakt 86 % (Annona muricata), celulóza – zahušťovadlo, Voda, xanthan – zahušťovadlo, kyselina citronová – regulátor kyselosti, sorbát draselný – konzervant

Možné alergeny: sorbát draselný – konzervant

Konzistence: tekutá

Obal: plastový, skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Křemelina

Křemelina je přírodním zdrojem křemíku, který je důležitý pro správnou činnost celého těla. Navíc, tělo celkově očišťuje, obzvlášť žaludek a střeva, a pomáhá při nedostatku energie či oslabené imunitě.